Tavhid

Gönderen Konu: Ey Türk, Kürt Ve Arab Evlatları!  (Okunma sayısı 1389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi İbn Teymiyye

• Administrator
  • Hero Member
  • Değerlendirme Puanı: +12/-0
Ey Türk, Kürt Ve Arab Evlatları!
« : 15.12.2016, 01:13 »
Bismillahirrahmanirrahim.

Ey Türk, Kürt Ve Arab Evlatları!

Şiilere karşı her zaman uyanık olun! Sakın “Mezhepçilik bölücülüktür, şii-sünni kardeştir!” sloganına kapılıp yılandan daha tehlikeli bu örgüte karşı hazırlıksız yakalanmayın. Sen kendini içi boş kelamlarla avuturken pis rafiziler Suriye’de, Irak’ta, Yemen’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde böleceklerini bölüp parçalıyorlar. Siz onlara el uzatsanız da onlar size zehirli ellerini uzatacaktır. Siz onlara barış, adalet çağrısı ile gitseniz onlar sizin için ölüm ölüm diyeceklerdir. Size silah çekenler, ülkenizde bomba patlatanlar komşularınız değil mi? İlla zalim esadın o bombayı ben  koydum demesi mi gerekiyor!

İranın milisleri size dişlerini gösterirken sizin milisleriniz nerede acaba? Sizin kılıçlarınız, kalkanlarınız ne işe yarıyor? Sizin yapacağınız şey sadece zalimlerin zulmü altında inim inim inleyen halka bir iki ekmek vermek ve çaresiz çocukların ölümünü seyretmek ve duygu sömürüsü yapmak mı? Sizin göreviniz zulümden kaçan mazlumlar Avrupa’ya geçip onları rahatsız etmesin diye bu göçe kalkan olmak mı? Tehdit etmeyin açın kapıları giden gitsin gideceği yere.

Ey atalarının yoluna ihanet etmiş halkım! Zaman uyanma vaktidir, zaman kılıç kuşanma vaktidir. Lakin imansız kılıç kuşanmak bir işe yaramaz. Gelin İslama geri dönün. Bırakın sizi hergün sırtınızdan vuran haçlıların kanunlarını. Allah'ın Teşrisinde sizler için güzel bir hayat vardır. Ne Rustan, ne Amerikadan ne de Amerikanın tetikçisi Avrupadan size dost olmaz. Siz İslama geri döndüğünüzde ve Tevhid Sancağını Ayasofya’ya diktiğinizde ve atanız Fatih’in vasiyetine sadık kaldığınızda izzet ve şerefe kavuşmuş olacaksınız inşa Allah. Atlarınızı bunun için sürün, kılıçlarınızı bunun için kuşanın. Tank ve toplarınız İslamın Sancağını dalgalandırmak için patlasın. Haydi ey türk evlatları artık vakit İslamla şereflenme vaktidir.
“Düşmanlarım bana ne yapabilir? Hapsedilmem halvet, sürgün edilmem hicret, öldürülmem şehadettir." Şeyhul İslam İbn Teymiyye (rahimehullah)